banner isbank

Haberler

ÖDÜLLÜ OSMANCIK SATRANÇ TURNUVASI

TURNUVADA YER ALAN SPORCULARIMIZA ÖNEMLE DUYURULUR
ORGANİZASYON TARAFINDAN KONAKLAMASI KARŞILANACAK EN YÜKSEK RATİNGLİ 5 SPORCU KAYIT KONTROL İŞLEMLERİNİN SONUNDA TEKNİK TOPLANTIDA AÇIKLANACAKTIR. 

08-10 YAŞ ALTI KATEGORİSİ KATILIMCI LİSTESİ

12 YAŞ ALTI KATEGORİSİ KATILIMCI LİSTESİ

AÇIK KATEGORİ KATILIMCI LİSTESİ

TURNUVAYA KAYIT OL  TURNUVA KOORDİNATÖRÜ OSMANCIK İLÇE TEMSİLCİSİ
Ahmet BAL 0505 656 86 30

Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneğinin Katkılarıyla 17-18 Kasım 2018 Tarihleri arasında Osmancık Anadolu İmam Hatip Lisesi Salonunda gerçekleştirilecektir. 
Açık Kategori için Katılım Ücreti 30 TL, Yaş Kategorileri için Katılım ücreti 10 TL'dir.
TURNUVA YÖNERGESİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ


YARIŞMA PROGRAMI

Tarih

Saat

Açıklama

17 KASIM 2018

08:30-09:00

Kayıt Kontrol İşlemlerinin Başlaması - Bitişi

09:30

Teknik Toplantı

09:40

1.Tur Eşlendirmesinin İlanı

10:00

1. Tur

14:00

2. Tur

17:30

3. Tur

18 KASIM 2018

09:00

4. Tur

13:00

5. Tur


Son Turun Bitiminden Sonra

ÖDÜL TÖRENİ


osmanck

 

08 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

AÇIK KATEGORİ

BİRİNCİ

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Kupa + Madalya + 750 TL

İKİNCİYE

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Kupa + Madalya + 500 TL

ÜÇÜNCÜYE

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Satranç Takımı + Kupa + Madalya

Kupa + Madalya + 250 TL

DÖRDÜNCÜYE

Satranç Takımı

Satranç Takımı

Satranç Takımı

150 TL

BEŞİNCİYE

 

100 TL

ALTINCIYA

100 TL

YEDİNCİYE

75 TL

SEKİZİNCİYE

75 TL

DOKUZUNCUYA

50 TL

ONUNCUYA

50 TL

ADAY HAKEMLİK ve GELİŞİM KURSU

TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU ADAY HAKEM VE GELİŞİM KURSU

aday hakem_kokart    il hakemi_kokart_kucuk
İlimizde Aralık ayının ilk haftasında Satranç Aday Hakem Kursu ve Gelişim kursu açılması planlanmaktadır.
Aday Hakemlik ve gelişim kursuna katılmak isteyenlerin;
1. Kursa katılmak istenildiğine dair DİLEKÇE,
2. Kurs katılım bedelinin (250 TL) yatırıldığına dair banka dekontu (ATM'lerden yapılan işlemlerde işlem ücreti alınabilmektedir). (Dekontun açıklamasına Kursiyerin Adı, Soyadı ve Kurs İli, Kurs Türü, Hakem Kurs Bedeli ifadesi) eklenmelidir. Örn Açıklama (Cengiz İNCE Çorum Aday Hakem Kurs Bedeli veya  Cengiz İNCE Çorum Hakem Gelim Kurs Bedeli)
 Banka Adı  
 Şube Kodu  
 Hesap No  
 Hesap Adı  
 IBAN  
İş Bankası    4200  6299226    Türkiye Satranç Federasyonu            TR83 0006 4000 0014 2006 2992 26                 


Banka Dekontunu ve iletişim bilgilerinizi  05383803820 numaralı telefona göndermeniz rica olunur. 
Kurslara katılım için gerekli evrakları hazırlayarak satranç il temsilciliğine teslim etmeniz rica olunur. 
Aday Hakem ve Gelişim  Kursu Başvuru Koşulları

Atamızı Saygıyla Anıyoruz

10kasimİleri görüşlülüğü ve aydın fikirleri ile ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümünde minnet, şükran ve saygıyla anıyoruz.

 

ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ

ŞAMPİYON KİM OLACAK?

02-04 Kasım 2018 Tarihleri arasında düzenlenen ve üç gün süren Çorum İl Birinciliği Satranç Turnuvasında şampiyon kim olacak sorusuna cevap aranırken, mükemmel müsabakaların çıkarıldığı il birinciliği turnuvası sonunda şampiyonluğu Dr. Musa TÜRKMEN turnuvayı yenilgisiz tamamlayarak  şampiyon oldu. 

Antalya ilinde düzenlenecek olan Türkiye Kupasında ilimizi temsil etmeye hak kazanan Musa Türkmen'e şimdiden başarılar diliyoruz. Çorum İl Birinciliği Satranç Turnuvasını Betül Yazıcı ikinci , Şahin Yetik ise Üçüncü olarak tamamladı

IMG-20181104-WA0027IMG-20181104-WA0025IMG-20181104-WA0026


EŞLENDİRME - SONUCLAR VE FİNAL SIRALAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ

ilbirinciligi

02 – 04 KASIM 2018 Tarihleri arasında Çorum İl Birinciliği Satranç Turnuvası Çorum Satranç İl Temsilciliği Salonunda (Sancaktar İş Merkezi Kat:4) yapılacaktır. 

2012 ve Öncesi doğan sporcuların yarışacağı Çorum İl Birinciliğinin Türkiye Finali Yarı yıl tatilinde Antalya ilinde gerçekleştirilecektir. 

TURNUVA BAŞLAMA TARİHİ: 02 KASIM 2018 Cuma

KAYIT KONTROL İŞLEM SAATİ: 02 KASIM 2018 – 17:00/18:20 ARASI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI YILDIRIM SATRANÇ TURNUVASI


bayram gorselKurtuluş Savaşı'nda gösterilen büyük gayret ve fedakârlıklarla elde ettiğimiz; bağımsızlığın, demokrasinin, özgürlüğün ve aydınlığın sembolü olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. yıl dönümünü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, aziz vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.

ÇORUM SATRANÇ AİLESİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yıldırım Satranç Turnuvası sonuçlandı.

Turnuvada 27 sporcu birinci olmak için kıyasıya yarıştı. Turnuva sonunda Mustafa KARTAL Yenilgisiz birinci olurken Mustafa Alper Özdilli İkinci, Şahin Yetik ise üçüncü olarak turnuvayı tamamladı. Turnuvada dereceye giren sporculara kupa ve madalya verildi. 


SIRA İSİM RTG Pts. BH. SB Res.
1 KARTAL MUSTAFA 1300 7 23 31,00 0
2 ÖZDİLLİ MUSTAFA ALPER 1399 6 22 24,00 0
3 YETİK ŞAHİN 1418 5 22 19,00 0
EREN ERAY 1413 5 22 19,00 0
5 KAPLAN EYÜP RAMAZAN 1102 5 16½ 14,50 0
6 YAZICI BETÜL 1409 4 21 14,00 0
7 ÖZKIDIK ERDEM 1300 4 20 14,00 1
8 PELTECİ TÜRKAY TAHA 0 4 20 14,00 0
9 YİĞİT ZEKERİYYA 1148 4 19 13,50 0
10 ŞAHİN ZEKERİYA BERAT 1123 4 18½ 11,50 0


TURNUVA YÖNERGESİ         TURNUVA EŞLENDİRME SONUÇLARI VE SIRALAMA

ÇORUM KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ

Kadınlar il Birinciliğinde Şampiyon Betül YAZICI


IMG-20181021-WA0009
IMG-20181021-WA0006

20-21 Ekim 2018 Tarihleri arasında düzenlenen Çorum Kadınlar il Birinciliği Satranç Turnuvası büyük çekişmelere sahne oldu. 

Turnuvada Betül Yazıcı tüm rakiplerini yenerek il birincisi oldu. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 



ÇORUM YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

13-14 EKİM 2018 Tarihleri arasında düzenlenen Amatör Spor Haftası Çorum Yıldızlar İl Birinciliği satranç turnuvası sona erdi.
Turnuvya en fazla sporcu katılımı ile destek sağlayan Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürlüğüne teşekkür ederiz
DSCF5977DSCF6003DSCF6014DSCF6017DSCF6019DSCF6041DSCF6046. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular şu şekilde oluştu.

13 YAŞ KATEGORİSİ EŞLENDİRME VE SONUÇLAR

14 YAŞ KATEGORİSİ EŞLENDİRME VE SONUÇLAR

15 - 18 YAŞ KATEGORİSİ EŞLENDİRME VE SONUÇLAR

13 YAŞ KATEGORİSİ GENEL     

1 Berat YALÇINKAYA

2 Ömer Anıl ULUÇAM

3 Alihan KARA

4 Hakan YÜCETÜRK

13 YAŞ KATEGORİSİ BAYANLAR

1 Beyza UMAÇ

2 Esmanur AKKÖYLÜ

3 Emine TOSUN

4 Büşra GÖLLER

14 YAŞ GENEL KATEGORİ

1 Alper ÖZDİLLİ

2 Mert CANDAN

14 YAŞ BAYANLAR KATEGORİSİ

1 Betül YAZICI

2 Şerife Ferman ARSLAN

3 Aylin ÖNDER
 
15 YAŞ GENEL KATEGORİSİ

1 Salih Emre UNUTMAZ
                            
15 YAŞ BAYANLAR KATEGORİSİ
1 Zeliha YALÇIN

2 Neziha İNCE

18 YAŞ GENEL KATEGORİ                  

 1 Murat Can ÇETİNOĞLU   

DSCF6041
.DSCF5977DSCF6014DSCF6017DSCF6019DSCF6046

ÇORUM KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLANDI

IMG-20181007-WA0028

IMG-20181006-WA0003IMG-20181006-WA0008IMG-20181006-WA0009IMG-20181007-WA0012

2018-2019 Çorum Küçükler İl Birinciliği 62 sporcunun katılımıyla tamamlandı. 
Kategorilere göre sıralama şu şekilde oluştu. 
7 YAŞ ALTI KATEGORİSİ GENEL       

1       ÇINAR ÇAĞAN ÖZGÜN               

2       MEHMET EMİN BAL                     

3       SARP BURAK KOLCU                   

4.      RÜZGAR YÜCEL BOLAT

8 YAŞ ALTI KATEGORİSİ GENEL        8 YAŞ KATEGORİSİ BAYAN

1       GÖKDENİZ EKMEKÇİOĞLU          1 GİZEM ŞAİR

2       YİĞİT CAN CANDAN                    2 ÖMÜR GÖKÇE BEKTAŞ

3       KADİR CANDAN                                                       

4       METAHAN SEMERCİ                                                

9 YAŞ ALTI KATEGORİSİ GENEL        9 YAŞ KATEGORİSİ BAYAN

1       FURKAN ARSLAN                          1 ZÜMRA OKUMUŞ

2       MUHAMMET AKİF MERCAN          2 SENANUR BODUR

3       MUSTAFA ŞAMİL KANMAZ           3 BETÜL KORKMAZ

4       YUSUF EMİR DÜŞÜN                    4 YAĞMUR BOLAT

10 YAŞ ALTI KATEGORİSİ GENEL      10 YAŞ KATEGORİSİ BAYAN

1       MEHMET ALİ CANDAN                 1 AZRA DİLAY PELTECİ

2       MERT ŞAİR                                   2 AZRA BORAN

3       BARAN KARADEMİR                     3 ÖZGE SARIKAYA

4       HÜSEYİN CANDAN                       4 SATI NUR CEBECİ

11 YAŞ ALTI KATEGORİSİ GENEL      11 YAŞ KATEGORİSİ BAYAN

1       YİĞİT DENİZ ÖZGÜN                   1 ZEYNEP EDA AVCU

2       BERKEHAN YILDIZ                      2 BERRA ŞAHİN

3       İSMAİL CAN KÖSE             

4       ZEKERİYA BERAT ŞAHİN  

12 YAŞ ALTI KATEGORİSİ GENEL      12 YAŞ KATEGORİSİ BAYAN

1       MUSTAFA KARTAL                        1 MERVE AKKÖYLÜ

2       YUSUF MİRZA BAL                       2 DOĞA BEKTAŞ

3       YUSUF KIR  

4        OĞUZHAN ÖZDİLLİ                                   


12 Yaş Kategorisi Genel - Kadın Eşlendirme ve Sonuçlar

11 Yaş Kategorisi Genel - Kadın Eşlendime ve Sonuçlar

10 Yaş Kategorisi Genel - Kadın Eşlendirme ve Sonuçlar

09 Yaş Kategorisi Genel - Kadın Eşlendirme ve Sonuçlar

08 Yaş Kategorisi Genel - Kadın Eşlendirme ve Sonuçlar

07 Yaş Kategorisi Genel - Kadın Eşlendirme ve Sonuçlar

ÇORUM KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

egitimde-satranc
06-07 EKİM 2018 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN ÇORUM KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ SALONUNDA SANCAKTAR İŞ MERKEZİ KAT:4 DE YAPILACAKTIR. 

VİZE İŞLEMLERİ NEDENİYLE TURNUVAYA KAYDINI YAPTIRAMAYAN SPORCULARIN ADI SOYADI, TC. KİMLİK NUMARASI, DOĞUM TARİHİNİ 0538 380 38 20 NUMARALI TELEFONA MESAJ OLARAK GÖNDERMELERİ TURNUVA ALANINA GELİRKENDE SAĞLIK RAPORU VE VELİ İZİN BELGELERİNİ YANLARINDA GETİRMELERİ RİCA OLUNUR. 

TURNUVAYA BAŞVURAN SPORCULARIN İSİM LİSTESİ AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞTIR. SPORCULARIMIZIN YARIŞMANIN BİRİNCİGÜNÜ SAAT: 08:30-09:30 ARASI MUTLAKA KAYIT KONTROL İŞLEMLERİNİ YAPTIRMALARI RİCA OLUNUR.


2012-2011-2010-2009-2008-2007 doğumlu sporcuların yarışacağı Çorum Küçükler İl Birinciliğinin Türkiye Finali Yarıyıl tatilinde Antalya İlinde gerçekleştirilecektir. 

TURNUVA BAŞLAMA TARİHİ: 06 EKİM 2018 Cumartesi

KAYIT KONTROL İŞLEM SAATİ: 06 EKİM 2018 – 08:30/09:30 ARASI