banner isbank

2. Kademe Antrenörlük

 

II. Kademe Antrenörlük Kurs Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

a) Dilekçe (Açık Adresli)

b) 1. Kademe Yardımcı Antrenör belgesi aslı (Katılımcıların geçmiş dönem vizeleri eksiksiz olarak yatırılmış olacaktır, vize borcu olup olmadığını  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine, TC Kimlik Numarası göndererek öğrenebilirler. “hotmail” uzantılı mail adreslerine mail gönderiminde sorun yaşandığı için diğer mail adreslerinden gönderim yapılmalıdır.)

c) Bir eğitim-öğretim dönemi, yardımcı antrenör olarak görev yaptığına dair belge. (Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda satranç dersi verdiğine dair okul müdürü tarafından onaylanmış veya bir kulüpte en az II. Kademe antrenörün yanında yardımcı antrenör olarak kulübün sözleşmeli antrenörü olduğuna dair Federasyon tarafından onaylı belge)

d) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (aslı).

e) Kursa katılacak adaylardan 200,00 TL kurs 50,00 TL vize ücreti (250,00 TL ) alınacaktır. (Kursiyerler Federasyonun Ankara İş Bankası Ankara Şubesi 4200-5930838 no’lu hesaba yatırıp dekontu diğer istenen evraklarla birlikte teslim edecekler).

f) 2 adet vesikalık fotoğraf (sakalsız ve kravatlı)

Katılacak tüm kursiyerlerin kurs başlamadan istenen evrakları il temsilciliklerine teslim etmesi ve evraklarının uygunluğunu onaylatması gerekmektedir, eksik evrak’ı olanlar kurs ücretini yatırsalar dahi kursa alınmayacaktır.