banner isbank

“TÜRKİYE İÇİN SATRANÇ” KAMPANYASI DUYURUSU

“TÜRKİYE İÇİN VARIZ!”adsz tasarm 2

TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI NEDENİYLE “TÜRKİYE İÇİN SATRANÇ” KAMPANYASINI BAŞLATIYOR.

Değerli satranç ailemiz,

Farklı günlerden farklı zamanlardan geçiyoruz. Çin pazarından çıkan bir virüs tüm dünyayı sardı ve bir pandemiye dönüştü. Tüm dünyanın ortak gündemi, ortak mücadelenin adı; COVID-19! Mücadele gücümüz de bugünlerde iki kelimede gizli; dayanışma ve paylaşma. Türkiye Satranç Federasyonu(TSF) olarak bugünlerin geçeceğine, birbirimize güç vererek, önlemlere, tedbirlere uyarak tüm zorlukları aşacağımıza, güzel ve sağlıklı günlere ulaşacağımıza inanıyoruz.

Biliyorsunuz, satrancın birleştirici ve bütünleştirici ruhu ile dijital dünyada buluşuyoruz haftalardır. Önce “Evde kalın, satrançla kalın” sloganıyla “Evde Satranç Var” projemizle harika bir kampanyada buluştuk. Duygularımızı videolarla, fotoğraflarla paylaştık. 7’den 70’e Türkiye’nin her köşesinden gelen mesajlar sel gibi aktı, gülümsedik, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu hatırladık. Sonra turnuvaların heyecanı, eğitimlerimiz derken coşkumuz artarak devam etti. Turnuvalarımız ve eğitimlerimiz dijital dünyada devam ediyor. Gelen tepkilerden, mesajlardan çok mutluyuz. Bu aile ne kadar büyük bir aile olduğunu kanıtladı yine.

Nisan ayına girdik. Bu ayın hepimiz için anlamı büyük! Bir yandan baharı müjdeliyor bir yandan da kurtuluş mücadelesinden çıkan bir ülkenin; Türkiye’nin yeniden doğuşunu, TBMM’nin kuruluşunu simgeliyor. Ve tabii ki Yüce Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz.” sözleriyle seslendiği çocuklara armağan edilen büyük bayramı simgeliyor. “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” gibi bir bayrama sahip olmak, bizim ne kadar şanslı ne kadar güçlü değerlere sahip bir ülke olduğumuzu anımsatıyor.

Ve biz TSF olarak tüm dünyaya kardeşlik, dostluk mesajlarının da verileceği bu ayda yine çok özel bir kampanya ve “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” kutlama programı ile bu tarihi günlerde birlikte olmak istiyoruz. Dijital dünyada yüreklerimizi birleştireceğimiz kampanyamızın adı; “Türkiye İçin Satranç!”

Sloganımız ise “Türkiye için varız!”

“Satranç için Varız”

NEDEN “TÜRKİYE İÇİN SATRANÇ”

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ve TBMM’nin kuruluşunun 100. yılı nedeniyle gerçekleştirdiğimiz “Türkiye İçin Satranç” Kampanyası’nda bizi birbirimize güçlü bağlarla bağlayan 4 ana tema ile yola çıktık;

1-     Sonsuza kadar yaşamasını dilediğimiz vatanımız, yüzyıllık destansı bir hikayenin ve dünyada ilk kez çocuklarına bayram hediye etmiş bir ülke; TÜRKİYE

2-     Kurtuluş mücadelesinin lideri, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ve çağdaş bir ülkenin temellerini atan; Yüce Önder Gazi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

3-     Dostluğun, barışın kardeşliğin, bayram ruhunun, hiç dinmeyen çocuksu heyecanımızın adı; 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

4-     Aşkla, tutkuyla bağlı olduğumuz bir spor; SATRANÇ

Bu ülkeye sevdanın, Atamıza, duyulan saygının, sevginin, aşkla, tutkuyla bir spora bağlılığın hikayesi olacak bu kampanyada.

NELER OLACAK KAMPANYADA?

Bu ülkeye sevdanın,

Atamıza duyulan saygının, sevginin,

Satranca aşkla, tutkuyla bağlılığın hikayesi olacak bu kampanyada.

1-2 dakikalık videolarınızda Türkiye ve 23 Nisan ile ilgili duygularınızı paylaşın bizimle. Nasıl dilerseniz, yüreğinizden nasıl geçerse öyle çekin videolarınızı.

Sonra paylaşarak büyütün bu mesajlarınızı. “Türkiye için varız” diyecek herkese gönderin!

Kampanyada olmasını istediğiniz tüm değerlilerinizi etiketleyerek onların da bu yolculuğa katılmasını sağlayın.

Şu soruyu sorun onlara; TÜRKİYE İÇİN VAR MISINIZ? SATRANÇ İÇİN VAR MISINIZ?

Tüm detaylarını federasyonumuzun web sayfasında ve sosyal medya hesaplarında bulacağınız bu kampanyamıza katılım için yaş sınırı yok!

Çünkü; 7’den 70’e, bu memleketin, güzel ve yürekli çocuklarıyız biz.

SATRANÇ İÇİN VARIZ!

TÜRKİYE İÇİN VARIZ!

Ya siz? Var mısınız?

Biz biliyoruz ki yine inanılmaz bir heyecana imza atacağız, coşkumuz, heyecanımız tüm Türkiye’de yankılanacak yine… Bu ailenin yaratıcılığı ile tutkuyla üretilmiş eserleri dört gözle bekleyeceğiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kampanya hakkında bilgi almak, kampanya videolarını göndermek için iletişim bilgilerimiz ise şöyle:

Mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. " style="margin: 0px; padding: 0px; outline: none; color: rgb(21, 73, 137); text-decoration-line: none; letter-spacing: 0.1pt;"> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Whatsapp Tel: 0535 928 9748

KATILIM İÇİN YAŞ SINIRI YOK

“Türkiye için Satranç” Kampanyası

24 Nisan’dan sonra da yeni heyecanlar, turnuvalar, eğitimler ve farklı projelerle yolumuza devam edeceğiz. Çünkü sizlerle birlikte olduğumuz her proje her an bizler için çok kıymetli…

TÜRKİYE İÇİN, SATRANÇ İÇİN VAR MISINIZ?

#SatrançİçinVarız

#TürkiyeİçinVarız

TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU

tsf tasarim 15

tsf tasarim 16