banner isbank

Samsun’dan Başlayan Turnuva Heyecanı Türkiye’nin Dört Bir Yanını Saracak!

Türkiye Satranç Federasyonu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde büyük turnuvaya imza atıyor.
Türkiye’nin dört bir yanında 7’den 70’e tüm satranç sporcularının hamle yapabileceği anlamlı turnuvada 19 Mayıs’ın unutulmaz coşkusu ve sevgisi satranç sporunun birleştirici gücüyle buluşacak. Samsun’da başlayacak olan turnuva heyecanı rekor bir katılımla dalga dalga Türkiye’nin tüm illerine yayılacak.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası Chess.com Online Satranç Platformu üzerinden 19 Mayıs 2020 Salı günü tüm illerde eş zamanlı olarak saat 15.00'de  başlayacaktır. 

Turnuva Yönergesi

KAYIT SAYFASI


Turnuva linki


chess.com platformundan kullanıcı adını oluşturan sporcularımız KAYIT SAYFASI linkinden turnuvaya çevrim içi kayıtlarını yapabilirler.
Çevrimiçi kayıt esnasında chess.com kullanıcı adlarının doğru bir şekilde yazılması zorunludur.
Kayıt Listesinde kullanıcı adınız onay sürecinden sonra görünecektir.
17 – 18 Mayıs tarihlerinde chess.com kayıt işlemlerini tamamlamış olacak.
Turnuvadan 1 saat önce (19 Mayıs Saat:14:00) chess.com turnuva sayfasına gelerek ‘’TURNUVAYA KATIL’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası’na katılan sporcularımıza tarafınızdan Sosyal Etkinlik Formu verilebilecektir. 14.05.2020 tarih 565 sayılı TSF Faaliyeti Online turnuva ibaresi yazılacak19 Mays_Poster_-_yatay