banner isbank

SOKAKTA SATRANÇ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Türkiye Satranç Federasyonu’nun geleneksel hale getirdiği “Sokakta Satranç Var” etkinliğinin 8’incisi Çorum’da Millet Bahçesi’nde düzenlendi.

Türkiye Satranç Federasyonu’nun 81 ilde başlattığı Sokakta Satranç Var etkinliklerine Çorum’da yoğun katılım oldu. Millet Bahçesi’nde gerçekleşen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Rifat Ceylan,  Çorum Belediyesi Gençlik ve Spor işleri Müdürü Nadir Solak, Satranç İl Temsilcisi Ertan Çotur , Antrenörler,Hakemler, Sporcular ve Veliler katıldı.

Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Ertan Çotur, etkinliğe ev sahipliği yapan ve vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunan Çorum Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Bu sene 8’incisi düzenlenen etkinliğimizi Millet Bahçesi’nde gerçekleştirdik. Amacımız farkındalık yaratmak, satrancı tanıtmak ve yaygınlaştırmak, satrancın faydasını, barış, sevgi ve kardeşliği yansıtan belli özellikleri küçük yaşlardan itibaren bireylere aktarmak. Desteklerinden dolayı Çorum Belediyesi’ne , Çorum gençlik ve spor hizmetleri il müdürlüğü'ne ve yoğun ilği göstererek katılım sağlayan bütün sporcularımıza teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

sokakta satran 2


sokakta satran 1sokakta satran 3

sokak 1sokak 5sokak 3whatsapp image 2022-09-12 at 00.02.07

Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase

TSF Haberleri