banner isbank

Haberler

2021 ÇORUM KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

ÇORUM KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ (07-12 YAŞ KATEGORİLERİ)

TSF Logo_JPEG

Tarih: 13-14 KASIM 2021
Kategori: 2015-2014-2013-2012-2011-2010
Yıllarında doğan sporcular (Kızlar ve Genel Kategori olmak Üzere) ayrı ayrı yapılacaktır.
Süre: 35'+30''
Yer: Mustafa Kemal Ortaokulu
Tur
Sayısı:
6
Son
Başvuru:
12.11.2021 17.00
İletişim: Osman KARAKAŞ 0 532 207 01 46

2021 ÇORUM YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

ÇORUM YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ (13-18 YAŞ KATEGORİLERİ)

TSF Logo_JPEG

Tarih: 20-21 KASIM 2021
Kategori: 2009-2008-2007-2006-2005-2004
Yıllarında doğan sporcular (Kızlar ve Genel Kategori olmak Üzere) ayrı ayrı yapılacaktır.
Süre: 35'+30''
Yer: Mustafa Kemal Ortaokulu
Tur
Sayısı:
6
Son
Başvuru:
19.11.2021 17.00
İletişim: Osman KARAKAŞ 0 532 207 01 46

2021 ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ

ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ (2015 VE ÖNCESİ DOĞAN SPORCULAR)

TSF Logo_JPEG

Tarih: 27-28 KASIM 2021
Kategori: 2015 ve Öncesi Doğan Sporcular
Süre: 60'+30''
Yer: Mustafa Kemal Ortaokulu
Tur
Sayısı:
6
Son
Başvuru:
26.11.2021 17.00
İletişim: Osman KARAKAŞ 0 532 207 01 46

TURNUVA YÖNERGESİ  
 FIDE Kuralları (01.01.2018)
TURNUVA KAYIT LİNKLERİ
ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVA KAYIT SAYFASI

ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ ELO KAYDI AÇILMIŞ OLUNUP, ŞARTLARIN TUTMASI HALİNDE ELOYA DAHİL EDİLECEKTİR.

2021 ÇORUM KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ

ÇORUM BAYANLAR İL BİRİNCİLİĞİ (2015 VE ÖNCESİ DOĞAN SPORCULAR)

TSF Logo_JPEG

Tarih: 04-05 ARALIK 2021
Kategori: 2015 ve Öncesi Doğan Bayan Sporcular
Süre: 60'+30''
Yer: Mustafa Kemal Ortaokulu
Tur
Sayısı:
6
Son
Başvuru:
03.12.2021 17.00
İletişim: Osman KARAKAŞ 0 532 207 01 46

TURNUVA YÖNERGESİ  
  FIDE Kuralları (01.01.2018)
TURNUVA KAYIT LİNKLERİ

 BAYANLAR İL BİRİNCİLİĞİ KAYIT SAYFASI


ÇORUM İL BİRİNCİLİĞİ ELO KAYDI AÇILMIŞ OLUNUP, ŞARTLARIN TUTMASI HALİNDE ELOYA DAHİL EDİLECEKTİR.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

23-24 Ekim Tarihleri arasında düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı satranç turnuvası 4 ayrı kategoride düzenlenen turunuvasının sonunda dereceye giren sporculara ödüllerin takdim edilmesiyle birlikte sona erdi. 

60 sporcunun katılımıyla düzenlenen satranç turnuvasına dereceye giren sporcular şu şekilde oluştu. 

TÜM TURLARA İLİŞKİN SONUÇLAR

10 YAŞ ALTI KATEGORİSİ

12 YAŞ ALTI KATEGORİSİ

14 YAŞ ALTI KATEGORİSİ

AÇIK KATEGORİ

10 YAŞ ALTI KATEGORİSİ

Final sira

SIRA

B.NO.

İSİM

RTG

FED

PUAN

BH.

1

7

AYTOP YUSUF MERT

0

TUR

5

12½

2

3

BAL MEHMET EMİN

1000

TUR



15

3

11

KOLCU METİN KÜRŞAT

0

TUR



14

4

2

VARLIOĞLU AMİNE ECRİN

1001

TUR



11½

 

12 YAŞ ALTI KATEGORİSİ

Final sira

SIRA

B.NO.

İSİM

RTG

FED

PUAN

BH.

1

5

ŞAHBUDAK GÜLCE

1057

TUR

4

12½

2

1

MERCAN MUHAMMED AKİF

1199

TUR

4

12½

3

7

KANMAZ MUSTAFA ŞAMİL

1006

TUR

3

12

4

11

PEKER EMRE ETKA

0

TUR

3

12

14 YAŞ ALTI KATEGORİSİ

Final sira

SIRA

B.NO.

İSİM

RTG

FED

PUAN

BH.

1

2

TAŞTAN MEHMET EBRAR

1257

TUR

5

9

2

1

ŞAHİN ZEKERİYA BERAT

1259

TUR

3

13

3

10

ŞAHİN BERRA

1021

TUR

3

11

4

4

YILDIZ BERKEHAN

1245

TUR

3

10½

AÇIK KATEGORİ

Final sira

SIRA

B.NO.

İSİM

RTG

FED

PUAN

BH.

1

4

YÜCETÜRK HAKAN

1408

TUR

4

13

2

1

YILMAZ ENES

1679

TUR

4

12½

3

2

ŞAHBUDAK BARIŞ ÇINAR

1510

TUR



13½

4

6

YAVUZ ALİ

1365

TUR

3

11½